فالوور بگیر اینستاگرام
درج آگهی رایگان
تعمیرات لوازم خانگی
ramin fallah
لينك دوني لينك دوني .

لينك دوني

batea.tebyan

https://batea.tebyan.net/post.aspx?PostID=1519225


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۳:۳۷ توسط:احمدي موضوع:

https://bit.ly/3nTxC2y

https://bit.ly/3nTxC2y


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۲:۵۰ توسط:احمدي موضوع:

timeline.line

https://timeline.line.me/post/_dd6Ewj96Olx2VvOBpQXY8GeZm7NR4wsVi7RCbtE/1160271308901049614


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۲:۳۳ توسط:احمدي موضوع:

معرفي كتاب شازده كوچولو

معرفي كتاب شازده كوچولو

 

كتاب شازده كوچولو رماني است نوشته آنتوان دو سنت اگزوپري، اشراف زاده، نويسنده و هوانورد فرانسوي. اين كتاب داستان يك شاهزاده جوان را دنبال مي كند كه از سيارات مختلف در فضا ، از جمله زمين بازديد مي كند و به مضامين تنهايي ، دوستي ، عشق و از دست دادن مي پردازد. شازده كوچولو علي رغم سبك خود به عنوان كتاب كودك ، مشاهداتي راجع به زندگي و طبيعت انسان انجام مي دهد. اين رمان بارها بازنشر شده و حتي دانلود رايگان كتاب صوتي شازده كوچولو در اينترنت توسط بسياري از خوانندگان انجام شده كه نشان از محبوبيت اين كتاب دارد.

 

خلاصه داستان رمان شازده كوچولو

راوي با بحث در مورد ماهيت بزرگسالان و ناتواني آنها در درك چيزهاي مهم شروع مي كند. او به عنوان آزمايشي براي تشخيص اينكه يك بزرگسال روشنفكر است يا مانند يك كودك است، تصويري را كه در 6 سالگي ترسيم كرده و ماري را كه يك فيل را خورده است به آنها نشان مي‌دهد. بزرگسالان هميشه پاسخ مي دهند كه تصوير يك كلاه را نشان مي دهد ، و بنابراين او مي فهمد كه به جاي موضوعات خيالي، در مورد چيزهاي "معقول" با آنها صحبت كند. راوي خلبان مي شود و روزي هواپيماي او در صحرا و به دور از تمدن سقوط مي كند. او براي 8 روز آب  دارد و براي نجات بايد هواپيماي خود را تعمير كند. در وسط بيابان، پسر جواني كه ملقب به "شازده كوچولو" است، به طور غيرمنتظره اي با راوي ملاقات مي كند. شاهزاده موهاي طلايي دارد، خنده اي دوست داشتني دارد و تا زماني كه به آنها پاسخ داده نشود سوالات را تكرار مي كند. شازده كوچولو با مواجه شدن با راوي، از او مي خواهد گوسفندي بكشد. راوي ابتدا تصوير قديمي خود از فيل درون مار را به او نشان مي دهد كه در كمال تعجب راوي، شاهزاده نقاشي را درست تعبير مي كند. پس از سه تلاش ناموفق براي كشيدن گوسفند، راوي نااميد به سادگي يك جعبه مي كشد و ادعا مي كند گوسفندي كه شاهزاده مي خواهد در داخل جعبه است.  در جعبه سه سوراخ وجود داشت. بازهم ، در كمال تعجب راوي ، شاهزاده فرياد مي زند كه اين دقيقاً نقاشي مورد نظر او بود. در طول هشت روز كه در كوير گير افتاده بود ، در حالي كه راوي تلاش مي كند هواپيماي خود را تعمير كند ، شاهزاده كوچك داستان زندگي خود را بازگو مي كند.شاهزاده با توصيف زندگي در سياره كوچك خانگي خود شروع مي كند: در واقع ، يك سيارك در اندازه يك خانه معروف به "B 612" بر روي زمين. برجسته ترين ويژگي هاي اين سيارك سه آتشفشان كوچك (دو فعال ، و يك خاموش) و همچنين انواع گياهان است.شاهزاده توصيف مي كند كه روزهاي ابتدايي خود را به تميز كردن آتشفشان ها و وجين بذرها و شاخه هاي ناخواسته اي كه خاك سياره اش را آلوده مي كنند ، سپري مي كند. بخصوص بيرون كشيدن درختان بائوباب كه دائماً در آستانه تخريب سياره هستند. اگر بائوباب ها در لحظه شناسايي ريشه كن نشوند ، ممكن است اين گياه تا زماني كه خيلي دير شود و درخت خيلي بزرگ شود و ريشه هاي آن تأثير فاجعه باري بر روي اين سياره كوچك بگذارد. شاهزاده مي خواهد گوسفندي گياهان نامطلوب را بخورد، اما نگران است كه گياهان خار نيز بخورد. اين شاهزاده از عشق خود به گل رزي مي گويد كه مدتي پيش در سطح سيارك شروع به رشد كرده.

گرچه شاهزاده عاشق گل سرخ شده، اما او احساس ميكند كه گل از او سوء استفاده مي كند و تصميم ميگيرد كه سياره  را ترك كند تا بقيه جهان را كشف كند. هنگام خداحافظي آنها ، گل سرخ جدي است و عذرخواهي مي كند كه عشق خود را نشان نداده وهر دو احمق بودند. گل براي او آرزوي سلامتي مي كند و مي خواهد او را در كره شيشه اي رها كند و مي گويد كه از خودش محافظت مي كند. شاهزاده ابراز تاسف مي كند كه وقتي در كنار او بود نمي فهميد چگونه گل سرخ خود را دوست بدارد و بايد به كارهاي مهربانانه او گوش مي داد ، نه به سخنان بيهوده او. شاهزاده از آن زمان از شش سياره ديگر بازديد ميكند، كه در هر كدام از آنها يك فرد بزرگسال غير منطقي و تنگ نظر زندگي مي كرد و هركدام قصد انتقاد از عنصري از جامعه را داشتند. آنها عبارتند از:پادشاهي بدون رعايا ، كه فقط فرامين قابل پيگيري صادر مي كند، مانند دستور غروب خورشيد هنگام غروب. يك انسان خودشيفته كه فقط ستايش را مي خواهد. شرابخوري كه مي نوشد تا شرم نوشيدن را فراموش كند. تاجري كه نسبت به زيبايي ستاره ها نابينا است و درعوض براي "مالكيت" همه آنها بي نهايت آنها را شمرده و فهرست مي كند (نقد مادي گرايي) يك فانوس بان در يك سياره بسيار كوچك، كه يك روز كامل در آن يك دقيقه طول مي كشد. او زندگي خود را به پيروي از دستورات خاموش و روشن كردن چراغ چراغ هر 30 ثانيه هدر مي دهد تا با شب و روز سياره خود مطابقت داشته باشد. جغرافي دان مسني كه هرگز در هيچ كجا نبوده است و يا مواردي را كه ثبت مي كند نديده است.

 

اين جغرافيدان است كه به شاهزاده مي گويد كه گل سرخ او موجودي زودگذر است ، كه ثبت نمي شود ، و توصيه مي كند كه شاهزاده بعدي از سياره زمين بازديد كند.سفر به زمين با ارزيابي عميقاً بدبينانه از بشريت آغاز مي شود. به گفته راوي ، شش شخص پوچي كه شاهزاده قبلاً با آنها روبرو شده است تقريباً در مورد كل دنياي بزرگسالان هستند، روي زمين وجود داشت .

از آنجا كه شاهزاده در صحرا فرود آمد ، معتقد بود كه زمين خالي از سكنه است. وي سپس با مار زردي روبرو شد كه ادعا مي كرد اگر مايل به بازگشت بود، قدرت بازگشت او را به خانه خود دارد.

شاهزاده با يك رديف بوته هاي گل سرخ روبرو شد و درحاليكه فكر ميكرد گل رز خودش بي نظير است. او احساس كرد كه او اصلاً شاهزاده بزرگي نيست ، زيرا سياره او فقط شامل سه آتشفشان كوچك و يك گل است كه اكنون آن را معمولي مي داند. روي چمن دراز كشيد و گريه كرد ، تا اينكه روباهي آمد. روباه تمايل به رام شدن داشت و به شاهزاده مي آموزد كه چگونه او را رام كند.

روباه تمايل به رام شدن داشت و به شاهزاده مي آموزد كه چگونه او را رام كند. با رام شدن ، چيزها از عادي بودن و دقيقاً مانند بقيه بودن به چيزهاي خاص و منحصر به فرد تبديل مي شود.

شاهزاده مي فهمد كه گل رز او واقعاً منحصر به فرد و خاص بود زيرا او عشق و علاقه شاهزاده بود. او او را "اهلي" كرده بود و اكنون او از همه گلهاي رز كه در باغ ديده بود با ارزش تر بود.

 

روباه با عزيمت غم انگيز خود ، رازي را به زبان مي آورد: چيزهاي مهم را فقط با قلب مي توان ديد ، نه چشم ها.

شاهزاده به خاطر خاطراتش دلگير و غمگين شده و آرزو مي كند به خانه برگردد و گل خود را ببيند.

راوي بعداً شاهزاده را پيدا مي كند كه با مار صحبت مي كند ، در مورد بازگشت او به خانه و آرزويش براي ديدن دوباره گل سرخ خود ، بحث مي كند. شاهزاده خداحافظي عاطفي با راوي مي كند و سپس شاهزاده از راوي فاصله مي گيرد و به مار اجازه مي دهد تا او را گاز بگيرد ، بي صدا به پايين مي افتد.

صبح روز بعد ، راوي قادر به يافتن جسد شاهزاده نيست. او سرانجام موفق شد هواپيماي خود را تعمير كند و صحرا را ترك كند. تشخيص اينكه شاهزاده به خانه برگشته يا مرده است ، به عهده خواننده است.

داستان با ترسيم منظره اي كه شاهزاده و راوي روبرو مي شوند و جايي كه مار زندگي جسماني شاهزاده را مي گيرد ، پايان مي يابد. راوي درخواست مي كند هر كسي در آن منطقه با يك فرد كوچك با فرهاي طلايي روبرو شود و از پاسخ دادن به هر گونه سوال امتناع ورزد ، فوراً با او تماس بگيرد.

 

تحليل كتاب شازده كوچولو

كتاب شازده كوچولو به دنبال عشق از ياد رفته در ميان هياهوي تكنولوژي و دنياي صنعتي مي‌گردد. نقد اين كتاب به آدم بزرگ هاست كه مفاهيم اصلي زندگي را از ياد برده اند و كودك درون آنها مرده است. در اين كتاب هر شخصيت نمادي است از يكي از ويژگي هاي انساني. قدرت طلبي، غرور، پول پرستي، ايثارگري در كنار گل كه نمادي از عشق است و مار كه نمادي از مرگ است.

اين كتاب به صورت اعجاب انگيزي هم مفاهيم عميق انساني را براي بزرگسالان مطرح ميكند و هم به خوبي مورد توجه و استقبال كودكان است.

«شازده كوچولو» روايت عشق است. روايت عشقي از ياد رفته در قيل و قال تكنولوژي و صنعت روز. روايتي است از سر درگمي آدمي كه نه راه مي‌شناسد و نه هدف دارد. در اين كتاب اگزوپري دنياي آدم بزرگ‌‌ها را به سخره مي‌گيرد و آنها را به خاطر فراموش كردن ارزش‌هاي اصلي زندگي سرزنش مي‌كند. اگزوپري در اين كتاب مي‌خواهد خبر از فوت كودك درون آدم‌‌ها بدهد. او مي‌خواهد در اين كتاب از دوست داشتن و عشق ورزيدن بگويد. او براي بيان اين مفاهيم در كتابش از سبك سورئال بهره گرفته است. در اين كتاب كه اثري نمادين مي‌باشد؛ سياره اول: نماد حاكماني است كه مي‌خواهند بر تمام دنيا تسلط داشته باشند. سياره دوم: نماد انسان‌هاي خودپسند و مغرور است. سياره سوم: نماد انسان‌هاي بي‌هدف است. سياره چهارم: نماد افراد پول پرست است. سياره پنجم: نماد انسان‌هاي ايثارگر است كه خواسته‌هاي خود را فداي خواسته‌هاي ديگران مي‌كنند. سياره ششم: نماد افرادي است كه عشق در نظر آنها ارزشي ندارد. عناصر نمادين ديگري نيز در اين اثر وجود دارند. از جمله: مار كه نماد مرگ است و مي‌تواند شازده كوچولو را به دنياي قبلش بازگرداند، و گل كه نماد عشق و محبت است.

 

7 درس زندگي از رمان شازده كوچولو

پيام هاي موجود در اين افسانه جذاب از درس هاي مهرباني گرفته تا مراقبت از محيط زيست امروز هم مانند گذشته مهم هستند.

شاهزاده كوچولو از زمان حضور در سال 1943 قلب خوانندگان سراسر جهان را به خود جلب كرده است. اين داستان توسط تجربيات نويسنده در نيروي هوايي فرانسه الهام گرفته شده است. در ظاهر اين يك داستان ساده است ، اما اين يك داستان حكمت آميز است و پيام هاي مهرورزي و حسن نيت او همچنان ادامه دارد. در اينجا هفت درس زندگي آورده شده است كه مي توانيم از اين داستان افسون آميز ياد بگيريم.

 

1. زياد به اعداد علاقه نداشته باشيد

 

« بزرگسالان علاقه زيادي به اعداد دارند. وقتي در مورد دوست جديدي به آنها مي گوييد، آنها هرگز نوع سوالاتي را كه بايد از شما بپرسند از شما نمي پرسند، مانند:

"او چه صدايي دارد؟"

"بازي هاي مورد علاقه او چيست؟"

"آيا او پروانه ها را جمع مي كند؟"

در عوض آنها مي پرسند: "او چند ساله است؟ پدرش چقدر درآمد دارد؟ " آنها واقعاً تصور مي كنند كه اين بهترين راه براي كشف اين است كه او چه جور آدمي است! "

 

2. از سياره مراقبت كنيد

 

شاهزاده كوچولو بعداً توضيح داد: "اين فقط يك مسئله انضباط شخصي است." "اولين كاري كه صبح از خود مراقبت مي كنيد ، دندان هاي خود را مسواك مي زنيد و صورت خود را مي شويد ، نه؟ خوب ، دومين كاري كه بايد انجام دهيد مراقبت از سياره است. "

3. ديگران را با گفته هايشان قضاوت نكنيد ، بلكه با توجه به آنچه آنها انجام مي دهند قضاوت كنيد

 

"گل سرخ من، مرا با عطر و بوي خود پر كرد ، او زندگي من را شاد كرده بود. من هرگز نبايد او را ترك كنم. من بايد درك مي كردم كه چه روح شيرين حساس در زير همه بازي هاي احمقانه او وجود دارد. "

 

4. روابط باعث مي شود زندگي ارزش زندگي داشته باشد

 

" منظور از "اهلي" دقيقاً چيست؟ "

 

روباه گفت: "خوب ، اين چيزي است كه اغلب فراموش مي شود." "من فكر مي كنم اين يعني: ايجاد نوعي رابطه."

 

"ارتباط؟"

 

روباه گفت: "بله." "من توضيح خواهم داد. از نظر من ، شما فقط يك پسر كوچك مثل هر پسر ديگري هستيد ، مثل صد هزار پسر كوچك ديگر. من نه به تو احتياجي دارم و نه تو به من. از نظر تو من مثل هر روباه ديگري مثل صد هزار روباه ديگر روباه هستم. اما اگر مرا ، من و شما اهلي كنيد ، ما يك رابطه ايجاد خواهيم كرد و بنابراين به يكديگر احتياج خواهيم داشت. شما براي من در دنيا بي نظير خواهيد بود ... اگر بخواهيد مرا اهلي كنيد ، تمام زندگي من بسيار سرگرم كننده تر خواهد بود. من صداي قدم تو را مي شناسم و با بقيه متفاوت است. با صداي هر قدم ديگري كه مي خواهم سريع در سوراخ زمين فرو مي روم. اما صداي پاي تو براي گوش من مانند موسيقي خواهد بود ، و من سريع و هر طور كه دوست داري از سوراخ خود بيرون مي آيم. "

 

5- موارد مهم زندگي را نمي توانيد فقط با قلب خود ببينيد

 

‘هنگامي كه شازده كوچولو به خواب رفت ، من او را در آغوشم گرفتم و دوباره به راه افتادم. وقتي راه مي رفتم خيلي متاثر شدم. به نظر مي رسيد كه من ظريف ترين گنجينه ها را در آغوش خود حمل مي كنم ، كه هيچ چيز شكننده تري در كل زمين وجود ندارد. در نور ماه به اين پيشاني رنگ پريده نگاه كردم ، آن چشمان بسته ، آن گيسوانش كه در باد مي لرزيدند: "آنچه مي بينم ،" فكر كردم ، "پوسته اي بيش نيست. آنچه واقعاً مهم است ، نمي توانم ببينم. "

 

6. اين زماني است كه به چيزي اختصاص مي دهيد و آن را ارزشمند مي كند

 

سطل را به لبهايش بردم. نوشيد و چشمانش بسته بود. بعد نوشيدم. مثل جشن آب بود. اين البته يك غذاي معمولي نبود ، اما ممكن است به همان خوبي هم بوده باشد. شيريني اين آب از راه رفتن طولاني زير ستاره ها ، از آواز قرقره و تلاش براي بالا كشيدن آن سطل متولد شد. اين به من احساس خوبي مي دهد ، باعث خوشحالي من مي شود ، مانند يك هديه. "

 

7. و در آخر ، يادتان باشد كه به ستاره ها نگاه كنيد

 

« ستاره ها براي افراد مختلف معاني مختلفي دارند. براي مسافران ، ستاره ها به آنها مي گويند كجا هستند ، كجا مي روند. براي ديگران ، آنها فقط نورهاي كمي در آسمان هستند. از نظر محققان ، آنها دنياي ناشناخته هستند ، اما هنوز كشف و درك نشده اند. براي تاجر من ، آنها طلا هستند. اما همه ستاره ها سكوت مي كنند. و شما؟ هيچ كس در دنيا ستاره ها را مانند شما نمي بيند ... براي شما ، و فقط براي شما ، ستاره ها هميشه مي خندند. "

 

تهيه شده توسط: panteashop.ir


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۷:۰۹ توسط:احمدي موضوع:

اقامت تركيه در سال ۲۰۲۰

 

گرفتن اقامت تركيه در سال هاي اخير توجه بسياري از ايرانيان را به خود جلب كرده استمتاسفانه تلاطم هاي سياسي و اقتصادي سبب شده است كه مهاجرت به تركيه از سمت تمام اقشار در جامعه افزايش چشمگيري پيدا كنداگر در سال هاي قبل تنها متخصصان و افراد تحصيل كرده عزم سفر مي كردند اينك از هر شغل و جايگاهي مي توانيم شاهد افرادي باشيم كه تصميم قاطع براي مهاجرت گرفته انددر اين ميان بسياري توانايي مالي و شرايط مهاجرت اروپا را ندارند و به دنبال كشورهاي نزديك تر و ارزان تر هستند.

سال هاي گذشته بسياري گرجستان را انتخاب كرده بودند كه عموما به دلايل تحريم هاي آمريكا و مشكلات به وجود آمده مجبور به ترك اين كشور شدند اين در حالي است كه تقاضا براي اقامت در تركيه افزايش يافته استاستقبال از اقامت تركيه به دلايل شرايط به نسبت راحت اين كشور نيز مي باشدسياستمداران تركيه شرايط مناسبي را براي اتباع كشورهاي خارجي كه قصد اخذ شهروندي تركيه،  اقامت تركيه را دارند فراهم نموده انداقامت در تركيه انواع بسياري دارد كه بر طبق ماده 46شماره 6458 قانون اتباع خارجي تركيه و حمايت بين المللي به تصويب رسيده است و مفاد آن كاملا مشخص شده است.

 

شرايط اخذ اقامت در تركيه در سال ۲۰۲۰

گرفتن اقامت تركيه روش هاي بسيار متفاوتي دارد يكي از راحت ترين و كم هزينه ترين روش ها را مي توان اخذ اقامت توريستي تركيه دانستدر اين روش شما با اجاره خانه در تركيه مي توانيد به مدت يكسال در خاك تركيه حضور داشته باشيدراه ديگر آن دريافت پذيرش تحصيلي در دانشگاه ها و يا مدارس تركيه مي باشد كه به فرد ويزاي تحصيلي داده مي شود و شخص مي تواند بدون هيچ گونه مشكلي در طول تحصيل خود در تركيه زندگي كند.

از راه هاي ديگر كه مي توان براي اقامت داشتن در تركيه به آن اشاره كرد ثبت شركت در تركيه و سرمايه گذاري در تركيه مي باشد كه فرد مي تواند از طريق آن براي خود و اعضاي خانواده اش اقامت بگيرد البته اگر سرمايه گذاري شخص بالاي 250 هزار دلار باشد در صورت خريد املاك مسكوني و در بعضي از مواقع تجاري مي تواند تابعيت و پاسپورت كشور تركيه را بگيرددر مورد شرايط اقامت تركيه به شما پيشنهاد مي كنيم اولين موردي كه بايد به آن توجه كنيد آن باشد كه هدف شما از مهاجرت به تركيه چه چيزي مي باشد؟ آيا مي خواهيد در تركيه زندگي كنيد و يا از اين كشور به عنوان پلي براي ورود به كشورهاي ديگر مي خواهيد استفاده كنيد.

چون با توجه به اهداف شما يكي از روش ها به شما پيشنهاد داده مي شودالبته برخي در نظر دارند كه از اقامت تركيه براي گرفتن وقت سفارت كشورهاي ديگر استفاده كنند كه در اين روش نيز اقامت توريستي پيشنهاد مي شودالبته اين را هم در نظر داشته باشيد كه قوانين اقامت تركيه براي شهروندان هر كشوري متفاوت مي باشد به همين دليل سعي كنيد از آخرين وضعيت قوانين مهاجرت به تركيه اطلاع داشته باشيدمثلا قوانين تمديد اقامت توريستي تركيه در سال 2020 تغييرات چشمگيري داشته است.

مزاياي اخذ اقامت در تركيه در سال ۲۰۲۰

با اخذ اقامت در تركيه براي اتباع خارجي بستگي به نوع اجازه اقامت، اين افراد مي توانند حداقل به مدت يكسال بدون اين كه لازم باشد ورود و خروج خود را به خاك تركيه ملاحضه كنند در كشور تركيه حضور داشته باشندالبته فرد بر اساس قانون تركيه مي تواند از زماني كه درخواست اجازه اقامت داد تا وقت مصاحبه با برگه اداره مهاجرت در خاك تركيه حضور داشته باشددر زمان اجازه اقامت شخص مي تواند از بيمه درماني تركيه براي اتباع خارجي استفاده كندهمچنين فرد مي تواند در صورتي كه داراي فرزند باشد از تحصيل در تركيه به صورت رايگان استفاده كند.

حال بر اساس قوانين تركيه در صورتي كه فرد سال در تركيه كار كند و در اين مدت براي وي بيمه رد شود مي تواند بعد از سال درخواست شهروندي تركيه را بكند و يا اگر سال در تركيه حضور داشته باشد البته به صورت قانوني و در اين سال سال در تركيه باشد و فقط در مجموع يك سال را خارج از تركيه گذرانده باشد مي تواند در هشتمين سال براي شهروندي تركيه درخواست دهد.

 

انواع روش هاي اخذ اقامت در تركيه

براي اخذ اقامت در تركيه قوانين شفافي وجود دارددر قانون اتباع خارجي و حمايت هاي بين المللي به شماره 6458 ، نوع اجازه اقامت براي اتباع خارجي در تركيه ذكر شده استدر زير به اين ۶ مورد به اختصار اشاره شده است:

1. اجازه اقامت كوتاه مدت در تركيه براي حداكثر يك سال

۲اجازه اقامت خانوادگي در تركيه

3. اجازه اقامت دانشجويي كه بر طبق دوره تحصيلي اعطا مي شود

۴.اجازه اقامت طولاني مدت اعطا شده بدون محدوديت زماني

5. اجازه اقامت بشردوستانه براي حداكثر يك سال

6. اجازه اقامت براي قربانيان قاچاق انسان كه در ابتدا به مدت 30 روز داده شده و مدت كل آنها نمي تواند بيش از سه سال يا بيشتر باشد و مي توانند در يك زمان حداكثر به مدت شش ماه تمديد شوند.

 

هزينه هاي اخذ اقامت در تركيه

در زير سعي شده است به اختصار به برخي از اين هزينه ها به صورت تقريبي اشاره گردد.

                    ·هزينه اجاره خانه در تركيه در حالت نرمال بين ۵۰۰ الي ۳۰۰۰ لير )

                    ·هزينه هاي مربوط به دفترخانه رسمي در تركيه اين هزينه ها جهت ثبت اجاره خانه در تركيه در دفتر ثبت اسناد رسمي صورت مي گيرد و حضور صاحب ملك با سند قطعي منزل الزامي مي باشد).

                    ·هزينه هاي مربوط به معاينات و آزمايشات پزشكي

                    ·هزينه هاي مربوط به مترجم رسمي مورد تاييد كشور تركيه (نوتر)

                    ·ماليات اتباع خارجي

                    ·هزينه مربوط به بيمه يكساله اين بيمه درماني هزينه هاي مربوط به درمان هاي سرپايي جراحي و … را پشتيباني مي نمايد.)

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۷:۳۶ توسط:احمدي موضوع:

facebook

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=441849516973901&id=100034465680963


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۷:۱۶ توسط:احمدي موضوع:

Telegram Channels

Unlike other mesغير مجاز مي باشدing app, using Telegram for crypto businesses is simple. You doesn't require any additional software because of the power of Telegram Group & Telegram Channels.

Cryptocurrency admin has been using “crypto Telegram group “or “crypto telegram channel” to market their businesses and manage their customer relations.

The telegram has become the best place to work in Crypto businesses. Your Customer who wants to know about the company behind learn Cryptocurrency won't learn much from the company's website or from its Facebook page, but Telegram Channel and Telegram group will provide access to the team behind the offer and a place to ask questions about the product and the Crypto information

Picture 1 : crypto telegram Group link

For this reason, many groups have been created in the telegram with the following topics

If you plan to build a crypto telegram group or ico telegram group for your business, join us for training. We'll cover how to create a Telegram Group & how to create a Telegram channel.

Difference between a Channel and a Group

Telegram channel : only creator and admins with the "can send post" permissions can send posts and members are only viewers of the mesغير مجاز مي باشدes.

Telegram group : as default all the members can participate in the groups but in the new version of telegram, admins/creator can restrict other users and they may not be able to send mesغير مجاز مي باشدes.

What is a Telegram Group

Telegram groups allow you to invite other Telegram users into a single chat, where all members can contribute. For example, you can add your customers to a Cryptocurrency telegram group. you can add up to 200,000 people. We've never participated in a group this size, but we imagine it is quite the experience.

Telegram offers both Telegram Public Group and Telegram Private Groups.If you are planning to create a group on the telegram for ico telegram group or crypto telegram group, you must first think about making it public or private ?

Telegram Private Groups vs Telegram Public Groups

There are a few key differences between private Telegram groups and public Telegram groups. In private Telegram groups, only the creator can invite people to the group directly. Telegram Private Groups cannot be found with in-app search. The group is private, after all. For example, you only want to distribute your crypto trading signals to dedicated users only, and you only want the people you add to have access to the crypto trading signals.

 

Picture 2 : private Group link via Plublic Group link

Public Telegram groups are the polar opposite. They make it as easy as possible to get more users in the groups so that you can use the 200,000 member limit fully. You can use Telegrams in-app search to find public Telegram groups and the invite link is available to all members of the group. For example, you want to distribute your crypto trading signals to all users That join to your group.

Cryptocurrencies, or virtual currencies, are digital means of exchange created and used by private individuals or groups. Because most cryptocurrencies aren’t regulated by national governments, they’re considered alternative currencies – mediums of financial exchange that exist outside the bounds of state monetary policy. Bitcoin is the preeminent cryptocurrency and first to be used widely. However, hundreds of cryptocurrencies exist, and more spring into being every month.

According to Jan Lansky, a cryptocurrency is a system that meets six conditions:

  • The system does not require a central authority, its state is maintained through distributed consensus.
  • The system keeps an overview of cryptocurrency units and their ownership.
  • The system defines whether new cryptocurrency units can be created. If new cryptocurrency units can be created, the system defines the circumstances of their origin and how to determine the ownership of these new units.
  • Ownership of cryptocurrency units can be proved exclusively cryptographically.
  • The system allows transactions to be performed in which ownership of the cryptographic units is changed. A transaction statement can only be issued by an entity proving the current ownership of these units.
  • If two different instructions for changing the ownership of the same cryptographic units are simultaneously entered, the system performs at most one of them.

What is ICO?

ICO stands for “Initial Coin Offering”. In a nutshell, ICO is a process to raise fund for a specific project in terms of cryptocurrency, such as Ethereum or Bitcoin, in return for its tokens that can be used in its specific services or applications.

Similar to initial public offering (IPO), instead of money in terms of fiat currencies e.g. U.S. Dollars is being raised, cryptocurrency is raised to support the project for ICO. In return, a certain number of tokens that is built on its specific application blockchain technology will be allocated to the contributors instead of shares. These tokens can be traded on some private exchanges.

Alternatively, some may describe ICO as an alternative mean of crowdfunding to support blockchain-related projects by means of token sale, of which the tokens can be applied to their services and applications.

How Does ICO Work

From a creator’s perspective, a service or application is to be built based on blockchain technology with protocol, set of rules and white paper being established. Afterwards, the creators will bring forward the white paper, which will illustrate the details of the project e.g. project idea and mechanism, implementation schedule, capital required etc; and arrange token pre-sale, sale, marketing and listing through various communication means and private exchanges.

ICO will be opened for a fixed amount of token sales within a certain period, which usually varies from a few weeks to a month. Some may open for various rounds of token sales with limited amount of token to be sold during each phrase. Furthermore, some ICO may offer pre-sale for privileged or selected investors at a discount before the actual sales date. In general, the token issuers will be transparent regarding the token mechanism and token allocation, which will usually state in the white paper.

Acquire Bitcoin or Ethereum through Registration with a Cryptocurrency Online Exchange

To participate in ICO or token sales, you need to obtain Bitcoin or Ether, which are more commonly accepted for ICO, as ICO or token sales usually will not accept fiat currencies like US dollars. Since most of the project idea and application of the ICO are leverage on the Ethereumplatform, hence Ether may be more popularly acceptable in general while Bitcoin or even some other altcoin can still be acceptable depending of different Iغير مجاز مي باشد.

If you do not own any cryptocurrency, you can consider registering an account with an online cryptocurrency exchange, and then purchasing Bitcoin or Ether through the online exchange. It usually takes a few days, which varies from different online exchanges, for a normal person to register with the online exchange service providers because of the Know-your-customer (KYC) and Anti-money Laundering (AML) regulations. Due to KYC and AML regulations, you are usually required to provide your personal particulars e.g. name, date of birth etc., official identity proof e.g. passport copy, and address proof to open an account with the online exchanges, which they will then process and validate your information

After you successfully registered an account with the online exchanges, you can purchase for Bitcoin, Ether, or any other available cryptocurrencies with your USD, EUR etc. as transferred to the online exchange. The cryptocurrencies that you purchased will be sent directly to your online wallet of the online exchange that you registered.

As you will rely on the online exchanges to keep your cryptocurrencies for you, it may be risky to store your cryptocurrencies with them, of which you may lose your cryptocurrency, due to counter-party risk such as the online exchange may collapse or being attacked or hacked by others. Therefore, it may be safer to store your cryptocurrencies in a more secure software or hardware blockchain wallet that is under your control.

Establish your Cryptocurrency Wallet

Since most of the ICO or token sales are held on Ethereum platform, it is better to have an Ethereum-based wallet. Do note that not all blockchain wallets are suitable or compatible for ICO as some may only support Bitcoin storage but not Ethereum-based cryptocurrency.

MyEtherWallet is slightly different from traditional web-based wallets, which does not hold your private keys. Therefore, the wallet owner will have the control of the Ethereum’s private key. It is an open-source wallet with inbuilt blockchain and ethereum facility. The wallet can also connect with other hardware wallets e.g. Ledger Nano S or Trezor, which you can access to your funds in these hardware wallets via MyEtherwallet browser

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۲:۰۲ توسط:احمدي موضوع:

قرعه كشي مسابقه اينستاگرامي

 

قرعه كشي اينستاگرام و برگزاري مسابقه اينستاگرامي بهترين روش افزايش فالوور واقعي در اينستاگرام مي باشد هرچقدر روش قرعه كشي در اينستاگرام شفاف تر باشد اعتبار پيج اينستاگرام شما بيشتر خواهد شد.

قرعه كشي اينستاگرام

زماني كه شما مسابقه منشن كامنت يا لايك و تگ در استوري و ساير مسابقات اينستاگرامي را برگزار مي‌كنيد، نياز به برنامه  قرعه كشي اينستاگرام  داريد تا ليست برندگان مسابقه را بدست آوريد. در اين مقاله ياد مي‌گيريد چگونه يك قرعه كشي اينستاگرامي را آنلاين انجام دهيد و چه ابزارهايي براي دانلود كامنت هاي اينستاگرام در اكسل وجود دارد تا به راحتي از آنها استفاده كنيد

 

بهترين روش قرعه كشي در اينستاگرام

براي انجام قرعه كشي بين شركت كنندگان مسابقه اينستاگرامي شما، چندين روش مناسب و بدون تقلب وجود دارد به آساني مي‌توانيد از طريق برنامه قرعه كشي اينستاگرام آنلاين برنده مسابقه را تعيين كنيد ولي چند نوع قرعه كشي در اينستاگرام وجود دارد؟ در ادامه با ما همراه باشيد

قرعه كشي استوري اينستاگرام

اين روش براي زماني است كه وقتي شما در استوري اينستاگرام از استيكر Ask me a question و يا ساير استيكرها استفاده مي‌كنيد. همچنين روش ديگر براي قرعه كشي استوري اينستاگرام به اين صورت است كه از بين كساني كه پست شما را استوري كردند و شما را تگ كردند برنده را انتخاب كنيد. همه اين موارد در ادامه با ابزارهايي كه معرفي خواهيم كرد قابل اجرا هستند.

قرعه كشي لايك اينستاگرام

در اين نوع قرعه كشي ابزاري كه استفاده مي‌كنيم مستقيما بر روي لايك‌هايي كه فالوورهاي شما انجام داده‌اند متمركز مي‌شود و به صورت رندوم مي‌تواند بين كاربراني كه پست مسابقه موردنظر شما را لايك كرده‌اند قرعه كشي انجام دهد و برنده يا برندگان مسابقه شما را تشخيص دهد.

قرعه كشي كامنت اينستاگرام

در اين روش برنامه و يا ربات استفاده شده براي قرعه كشي اينستاگرامي تنها بر روي كامنت پست مسابقه شما متمركز مي‌شود و توجهي به لايك پست ندارد و بر اساس كاربراني كه در زير پست مورد نظر شما كامنت گذاشته‌اند قرعه كشي مي‌كند براي استفاده از اين روش مي توانيد وارد سايت  قرعه كشي كامنت اينستاگرام شويد و برندگان مسابقه را به صورت آنلاين انتخاب كنيد .

 

چگونه يك مسابقه اينستاگرامي برگزار كنيم؟

،
ادامه مطلب

امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۱:۳۱ توسط:احمدي موضوع:

Ramin Fallah best the doctor

https://medicine-health.blogsky.com/1399/07/15/post-43/Ramin-Fallah-best-the-doctor


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۲:۱۷ توسط:احمدي موضوع:

Biography doctor Ramin-Fallah

http://medicine1.blog.ir/1399/07/11/Biography-doctor-Ramin-Fallah

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۹:۱۹ توسط:احمدي موضوع: