ramin fallah
لينك دوني لينك دوني .

لينك دوني

بهترين وكيل ملكي تهران

بهترين وكيل ملكي تهران : در دنياي مدرن و صنعتي امروز كه همه ي امور پيچيده و تخصصي شده است و هرشخصي با علم اجمالي نمي توند آن عمل را انجام دهد و متخصص خود را مي طلبد وكالت نيز از اين قاعده و روند مستثني نبوده و بيش از رشته ها و حرفه هاي ديگر به علت وجود قوانين و مقررات بسيار زياد و متفاوت در هر حوزه حقوقي و همچنين لزوم داشتن تجربه كافي به سمت تخصصي شدن پيش رفته است.


https://adlohagh.com/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D9%85%D9%84%DA%A9%DB%8C-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۸:۵۸ توسط:احمدي موضوع:

drnahal

https://drnahal.ir/

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۱:۴۴ توسط:احمدي موضوع:

چمن مصنوعي براي بالكن از منظر معماري

                   ·تاريخچه بالكن

بالكن به همراه حياط مركزي، يكي از قديمي ترين عناصر معماري ايراني محسوب مي شود كه در دوره باستان جايگاه ويژه اي داشته و فضاي بزرگي را براي آن در نظر مي گرفتند.

در چند دهه گذشته و با وقوع تغييرات سياسي، اقتصادي، فرهنگي و... سبك زندگي مردم را دچار تحولات شگرفي نموده كه تاثيرات عميق آن را در همه اركان جامعه مي توان مشاهده نمود.

رشد چشمگير مهاجرت مردم از روستا ها به شهرها، افزايش وسعت و جمعيت شهرها را سبب شده. بديهيست كه افزايش مساحت شهرها محدوديت داشته و زمين هاي مناسب زندگي نمي تواند از اندازه اي خاص بيشتر شود.

از سوي ديگر، رشد جمعيت در بازه هاي زماني مشخصي، سير صعودي داشته و متوقف نشده است.

در چنين شرايطي، چاره اي جز كوچك كردن مساحت خانه ها وجود ندارد و بافت محلات شهري بسيار متراكم و شلوغ خواهد شد.

در دهه هاي اخير با پيشرفت علوم و فنون معماري و عمران، راهكار انبوه سازي و ساختمان هاي بلند مرتبه به كمك حل مشكل تراكم مناطق شهري آمده و توانسته تا اندازه اي موفق باشد.

 

ترافيك، آلودگي هوا، آلودگي صوتي، معضلات اجتماعي و... بخش جدايي ناپذير كلان شهرها

براي افزايش مساحت مفيد يك واحد مسكوني، اداري يا تجاري، اِعمال محدوديت يا حذف فضاهاي كمتر كاربردي همچون بالكن، اولين گزينه در نظر گرفته مي شود.

افراد ساكن در خانه هاي بدون بالكن به دليل عدم دسترسي به فضاي باز بيرون، احساس دلتنگي بيشتري مي كنند و از فضاي بسته دروني زودتر خسته مي شوند.

                   ·نگاهي دوباره به بالكن

تا حالا به وسايل موجود در بالكن خانه خود فكر كرده ايد؟

وسايل اضافي و بدون استفاده، اسباب و اساسيه منزل، دبه هاي ترشي و شور، سبزي، سيفي و ميوه، شيشه هاي آبليمو و آبغوره، بند رخت، ابزار كار، كولر، پكيج آب گرمكن، يك باربكيوي بي استفاده و...

اين ها چيزهايي هستند كه در بالكن بسياري از خانه ها به چشم مي خوردبعضي از افراد خوش سليقه هم از گل ها و گياهان آپارتماني در بالكن نگهداري مي كنند.

حتي ساده ترين بالكن هم با گياهان سبز زيباتر مي شود

 

با اختصاص اندكي وقت، حوصله و خلاقيت، به راحتي مي توانيم وسايل اضافه و بي مصرف را از بالكن و تراس خارج كنيم و اين فضاي مهجور و فراموش شده را به بخش مفيدي از خانه خود تبديل نماييم.

با اين كه بالكن در بيرون از فضاي مسقف ساختمان قرار گرفته ولي تاثيرات مهمي بر روي كيفيت زندگي و روحيه ساكنين مي گذارد.

هر اندازه هم كه معماري و تزئينات فضاي دروني ساختمان زيبا و دلنشين باشد، ولي يك بالكن شلوغ، شلخته، كثيف و زشت، مي تواند تاثير بسيار بدي بر جايگاه ملك بگذارد.

يك تراس با نرده هاي محافظ مستحكم، بلند و يكپارچه، مي تواند محيطي مناسب و ايده آل را براي بازي كودكان خردسال در هواي آزاد پديد آورد و آنها را از خطرات بازي در بيرون از خانه محافظت نمايد.

ولي به دليل استفاده از مصالحي همچون سنگ و سراميك در كف بالكن و تراس، سطحي سخت، سرد و نا خوشايند پديد مي آيد.

كف دست و پا، زانو، آرنج، نشيمن گاه و صورت كودكان به طور پيوسته در تماس و برخورد با سطح زمين است و ممكن است پوست لطيف كودكان دچار آسيب شود.

 

بالكن خانه ها در يك مجتمع مسكوني آپارتماني، بخشي از هويت زندگي مدرن

 

با نصب چمن مصنوعي تزئيني، بستري نرم، سبز و زيبا پديد مي آيد كه كودكان خردسال به راحتي مي توانند بر روي آن چهار دست و پا راه بروند، بخزند و غلط بخورند.

مدل هايي از چمن مصنوعي كه ارتفاع الياف بلندي دارند، بسيار نرم و ضربه گير بوده و امنيت و سلامتي كودكان در صورت به زمين افتادن هم تامين مي شود.

            ·        چمن مصنوعي تراس

چمن مصنوعي براي تراس، كفپوشي بهداشتي و ايمن است كه كودكان دوستش دارند و از بازي كردن بر روي سطح نرم، و انبوه آن لذت مي برند.

يكي از بازي هاي سرگرم كننده خانگي مناسب بزرگسالان، پرتاب دارت است كه به فضاي خيلي كمي هم نياز داردشما هم مي توانيد سيبل نشانه را به ديوار تراس بزنيد و از بازي بر روي چمن مصنوعي تراس لذت ببريد.

فوتبال دستي نيز از جمله بازي هاي شادي آفرين و هيجان انگيز است كه براي انجام آن فقط به يك فضاي كوچك نياز داريد.

تراس خانه و محل كار با نصب چمن مصنوعي، به بهترين جا براي اين بازي مفرّح تبديل خواهد شد.

نصب چمن مصنوعي در تراس منزل برج مسكوني كه بهشتي كوچك را پديد آورده

تراس، يكي از عناصر معماري موجود در ساختمان هاي سنّتي و مدرن است.

تراس معمولا بزرگ تر از بالكن است و در گذشته "بهار خواب"  ناميده مي شددر بسياري از خانه ها، ادارات و اماكن تجاري، تراس را مي توان به يك باغچه زيبا تبديل نمود.

تراس در بعضي از ساختمان هاي اداري به محلي براي استراحت، گذران وقت و صحبت هاي دوستانه كاركنان و كارمندان تبديل مي شود.

در برخي از ساختمان هاي تجاري و مراكز خريد، تراس به اندازه اي بزرگ است كه به عنوان يك باغچه كوچك از آن استفاده مي شود.

يكي از مناسب ترين نقاط ساختمان براي استفاده از چمن مصنوعي، بالكن و تراس است.

بالكن، فضاي درون را به بيرون پيوند مي دهد و افراد مي توانند بدون خروج از درب ورودي ساختمان و در سريع ترين زمان، به محيط بيرون و هواي آزاد دسترسي داشته باشند.

با نگهداري و پرورش گل ها و گياهان طبيعي، جايي با صفا پديد مي آيد كه مي توانيم در آن به استراحت بپردازيم و خستگي هاي ذهني را از خود دور نماييم.

 

بالكن خانه شما مي تواند الگوي زيبايي براي همسايه ها شود

براي كف بالكن و تراس مي توانيم از نصب چمن مصنوعي استفاده كنيممدل هاي گوناگوني از چمن مصنوعي تزئيني، براي اين منظور بسيار مناسب هستند.

از روزگار قديم، زير اندازهايي همچون قاليچه، گليم، نمد، فرش و موكت را در حياط و بالكن پهن مي كردند و از اين فضا براي كارهاي گوناگوني استفاده مي شد.

امروزه نيز در بالكن ها، از فرش و موكت به همراه ميز و صندلي استفاده مي شود و ساكنين خانه و يا كاركنان يك شركت، مي توانند از اين فضاي مطبوع لذت ببرند.

 

تركيب چوب و چمن و كفپوش، ضامن حس خوب بالكن

يكي از راه هاي خلاقانه براي افزايش زيبايي و آسايش فضاي تراس، استفاده از محصولات و تجهيزات نوين است كه چمن مصنوعي يكي از بهترين گزينه ها محسوب مي شود.

شما مي توانيد از انواع مختلف چمن مصنوعي تزئيني براي بالكن خود استفاده نماييدتقريبا از همه مدل هاي چمن مصنوعي تزئيني مي توان در تراس استفاده نمود.

بعضي از مدل هاي چمن مصنوعي ورزشي با ارتفاع الياف كوتاه نيز براي اين منظور استفاده مي شود ولي بهتر است از انواع نرم و لطيف انتخاب گردد.

چمن مصنوعي، نماي سبز و لطافت لذت بخشي را به كف بالكن و تراس اضافه مي كند كه همين مساله باعث افزايش جذابيت اين فضا مي گردد.

در بسياري از تراس ها، از ميز و صندلي استفاده مي شود كه محلي دِنج براي استراحت، خلوت نمودن، مكالمه تلفني، انجام كارهاي فكري، لذت بردن از چشم انداز بيرون و بهره مندي از هواي آزاد است.

در بالكن خانه ها، معمولا يك دمپايي وجود دارد كه افراد آن را به پا مي كنندبا نصب چمن مصنوعي تراس، سطح بالكن نرم و دوست داشتني و مهربان مي شود.

كف بالكن ها معمولا از سنگ طبيعي، سراميك يا موزائيك پوشيده مي شود كه با نصب چمن مصنوعي تزئيني، اين سطح در گرماي تابستان و سرماي زمستان، مطلوب و دلپذير خواهد بود.

خريد چمن مصنوعي براي بالكن خانه، اقداميست هوشمندانه و كم هزينه با هدف بهبود فضاي ساختمان و افزايش رضايتمندي از زندگي آپارتماني.

حتي مي توانيد از چمن مصنوعي در حياط خانه نيز استفاده نموده و هماهنگي جالبي ميان فضاهاي مختلف ساختمان خود پديد آوريد.

اگر قصد خريد چمن مصنوعي براي بالكن خانه و يا هر محيط ديگري را داريد، با ما در شركت مانا چمن تماس بگيريد و از راهنمايي هاي ما بهره مند شويد.

به شما قول مي دهيم تا ايده هاي جذابي را به شما پيشنهاد خواهيم داد.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۱:۵۲ توسط:احمدي موضوع:

مقدمه: بورس چيست؟

اگر به دنبال يك كلاس آموزش بورس يا دوره آموزش سرمايه گذاري در بورس (آموزش صفر تا صد بورس)با بهترين استادان آموزش بورس  در سايت تخصصي برترآموزكه مرجع آموزش بورس در ايران است، دوره هاي جامع مثل بزرگان بورس و نخبگان بورس بهترين گزينه براي شما مي باشد.

شما با گذراندن دوره هاي جامع بورس مي توانيد بصورت تخصصي در بازارهاي مالي (شامل بورس، فرابورس و بورس كالا) فعاليت كرده وكسب سود نماييد.

همچنين روش هاي  پيش بيني قيمت دلار و سكه،پيش بيني قيمت مسكن وخودرو ،پيش بيني تورم و …. را بطور كامل از صفر تا صد مي آموزيد.

پيش از اين كه به اين بپردازيم بهترين پكيج آموزش بورس كدام است بهتر است بدانيد كه بورس به سه شاخه بورس كالا، بورس انرژي و بورس اوراق بهادار تقسيم مي شود و آنچه در ميان عوام به عنوان بورس مشهور شده است همان بورس اوراق بهادار استتصور كنيد مقداري پول به عنوان مثال يك ميليارد تومان به تازگي به دست شما رسيده است و به دنبال يك فكر اساسي در مورد استفاده از آن هستيد، گزينه هايي كه ممكن است به ذهن شما برسد شامل موارد زير است:

-ممكن است در صورتي كه داراي منزل شخصي باشيد، آن را صرف خريد يك آپارتمان يا منزل نقلي ديگري نموده و با اجاره يا رهن دادن آن منبع درآمدي ثانويه اي براي خود ايجاد كنيد.

– شايد تمايل به خريد خودرويي مدل بالا براي خود يا ديگر اعضاي خانواده تان باشيد.

-ممكن است بخواهيد با اين پول كسب و كاري راه بياندازيدبه عنوان مثال مغازه كوچكي را اجاره و خوار و بار فروشي كنيد يا يك محل مناسبي را براي راه اندازي يك كافه دنج و محلي در نظر بگيريد.

-شايد اين مبلغ را براي شراكت با چند فرد مورد اعتماد صرف كنيد و يك كارگاه افتتاح كنيد تا همگي در سود زيادي كه از آن حاصل مي شود سهم داشته باشيد.

-ممكن است اين پول را با چند صد يا چند هزار فرد شريك شده و به فكر راه اندازي يك واحد توليدي بزرگ يا يك كارخانه باشيد.

آنچه كه در تعريف بورس حائز اهميت است توجه به گزينه آخر در اين انتخاب هاستدر حقيقت بازار هيجان انگيز بورس به شما كمك مي كند كه حتي در صورت داشتن سرمايه كم در يك پروژه چند هزار ميلياردي سهم داشته باشياما چگونه؟

 

برخي از اصطلاحات مهم در بازار بورس

اوراق بهادار و سهام

تصور كنيد يك شركت سرمايه اي به ارزش 300 هزار ميليارد تومان داشته باشد؛ اگر اين شركت سرمايه مذكور را به تعداد هزار ميليارد واحد قسمت كند، هر واحد ارزشي معادل 300 تومان خواهد داشتحال اگر شخصي يك سهم از اين شركت را خريداري كند به اندازه 300 تومان در آن سهيم مي شودكسي نيز كه به تعداد يك ميليارد سهم از شركت بخرد به ميزان 300 ميليارد تومان در شركت سهيم مي شوداين فرد در واقع در يك هزارم آنچه متعلق به شركت است سهيم مي باشد، اعم از داراي، سود يا زيان!

به عنوان مثال اگر شركت مذكور داراي هزار هكتار زمين باشد، شخصي كه تعداد يك از هزار ميليارد سهم آن را دارد، داراي يك هكتار از زمين است و همچنين اگر شركت بدهي معادل يك ميليارد تومان داشته باشد، يك ميليون از آن بر عهده اين شخص است.

قيمت سهم شركت هاي مختلف به مرور زمان دچار تغيير مي شود، ممكن است افزايش يا كاهش يابداين موضوع از آنجايي ناشي مي شود كه تصور كنيد شركتي براي هر سهم خود 500 تومان سود عايد سرمايه گذار مي كند و شركتي ديگر براي هر سهم يك ريال، مسلما يكسان در نظر گرفتن سهام اين دو شركت كار درست و عاقلانه اي نيستآنچه كه در مبحث سهام و اوراق بهادار حائز اهميت است و به عنوان يك نتيجه مهم از اين بحث حاصل مي شود اين است كه مقايسه قيمت ها در مورد دو سهم از دو شركت مختلف هيچ اطلاعاتي در مورد مفيد يا غير مفيد بودن آنها به ما نمي دهد.

براي ورود به سايت برترآموز به آدرس زير مراجعه كنيد

bartaramooz.ir

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۸:۰۲ توسط:احمدي موضوع:

طراحي وب سايت

طراحي سايت آميزه اي از دانش، هنر و خلاقيت استفاده از عناصر ديداري، و توان مهندسي در چيدن آن ها كنار يكديگر استهنگامي كه يك سايت بر مبناي اصول و هارموني اجزا طراحي شود علاوه بر جذب نگاه دائمي مخاطب، ميتواند فارغ از محدوديت هاي زمان، به اثري جاودانه تبديل شود.

امروزه سفارش طراحي وبسايت در ليست اولويت هاي هر شركت يا كسب و كاري قرار گرفته استصاحبان مشاغل ميدانند كه روز به روز به تعداد كاربران اينترنت افزوده ميشود و برخورداري از پايگاهي خوب در دنياي مجازي نياز به توجه ويژه اي داردافزايش تاثيرگذاري يك سايت در جلب نظر مخاطب و همچنين تخصصي شدن حرفه طراحي وبسايت، ميطلبد كه نگاهي حرفه اي به اين مقوله داشته باشيم.

تاثير طراحي وب سايت در كسب و كار ها...

روزانه هزاران وبسايت در جهان، صدها وبسايت در ايران و احتمالا ده ها وبسايت كه مستقيم يا غيرمستقيم رقيب شما محسوب ميشوند راه اندازي ميگردند. يافتن جايگاهي مناسب و محكم در اين ميان موفقيتي است كه به سادگي محقق نميشود و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه اي سايت است. شركت نرم افزاري اسپاد با شناخت جامعي كه از فضاي مجازي دارد، كسب و كارتان را بررسي كرده و وبسايت شما را مطابق با نيازهايتان و سليقه مخاطبان شما طراحي ميكند. بدين ترتيب ميتوانيد كسب و كارتان را در دنياي مجازي نيز به درستي معرفي كرده و با طراحي سايت حرفه اي، خدمات و محصولات خود را به خوبي به مخاطبانتان ارائه كنيد.

اگر در حال حاضر يك وبسايت داريد اما زمان زيادي از فعاليت آن ميگذرد، پيشنهاد ميكنيم كه آن را به دست طراحان و تحليلگران با تجربه اسپاد بسپاريد تا سايت شما را بررسي كرده و در صورت نياز تغييرات و بهينه سازي هايي را روي آن اعمال كنند؛ در اين صورت مي توانيد مطابق با تكنولوژي روز طراحي وبسايت حركت كنيد. اگر هم هنوز سايتي نداريد، تيم مجرب اسپاد آماده است تا با طراحي وبسايت خلاقانه و بروز و بهينه سازي و سئوي سايت مسير روشني را در كسب و كار آنلاين برايتان فراهم سازد.

چرا به طراحي سايت نياز داريم؟ سايت يا شبكه هاي اجتماعي؟

فرض كنيد صاحب يك وبسايت فروشگاهي هستيد، اينكه صرفا با مخاطبانتان در ارتباط باشيد يا عكس محصولات را به آنها نشان دهيد كافي نيست، بلكه بايد با يك وبسايت فروشگاهي جامع و مناسب، شرايطي فراهم كنيد كه كاربران به شكلي آسان و سريع اقدام به خريد كنندهمچنين ميتوانيد به طور دقيق آمار بازديد كاربران، ميزان فروش و تمامي فعاليت ها را مديريت كنيد.

البته با انجام بازاريابي شبكه هاي اجتماعي ميتوانيد فعاليت خود را در اين فضا مديريت كرده و بهترين نتيجه را از آن بدست آوريد.

شركت اسپاد با سابقه طراحي وب سايت فروشگاهي ، نيازها و خواسته هاي شما را برآورد ميكند و با بودجه متناسب شما وب سايت در خور شما را طراحي خواهد كرد.

 

تخصص هاي دخيل در طراحي وب سايت

افرد و تخصص هاي مختلفي در روند طراحي سايت نقش دارندشركت اسپاد طي سالها فعاليت حرفه اي در اين زمينه، متبحرترين و متخصص ترين ها در حوزه طراحي وبسايت را در قالب يك تيم منسجم در كنار هم قرار داده تا بهترين خروجي ممكن حاصل شودسفارش طراحي سايت شما از اولين گام يعني مشاوره تا آخرين گام يعني راه اندازي، بدست بهترين افراد سپرده خواهد شدهمانطور كه در ساختن يك برج بلند قامت اشخاص مختلف با تخصص هاي متفاوت در كنار يكديگر فعاليت ميكنند، در اسپاد نيز پروژه طراحي سايت توسط تحليلگران، طراحان، برنامه نويسان، پشتيبانان و مديران پروژه به شكلي هماهنگ و ساختار يافته انجام ميشودپس از پياده سازي كامل سايت، متخصصين بازاريابي ديجيتال و بازاريابي محتوايي اسپاد، پيشنهادات حرفه اي خود را جهت ورودي شكوهمندانه و حضوري موفق در محيط مجازي، به مشتريان محترم ارائه ميكنند.

فاكتورها و مفاهيم طراحي سايت

همواره طراحي وب سايت در چهارچوب و قالب مشخصي انجام ميشودرعايت استانداردها و اصول طراحي وبسايت و همچنين توجه به تكنولوژي هاي روز طراحي وبسايت در اين امر مؤثر است.
اگر نيازبه طراحي سايت حرفه اي داريد ، شركت اسپاد با تجربه چندين ساله در طراحي وب سايت هاي حرفه اي با گستردگي مشتريان در سطح كشور آماده همكاري با شما براي طراحي ، پياده سازي و پشتيباني حرفه اي وب سايت شماست.

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۷:۰۰ توسط:احمدي موضوع:

زندگينامه وارن ادوارد بافت

وارن ادوارد بافت (متولد 30 اوت 1930) يك سرمايه گذار آمريكايي ، مشاغل تجاري و انسان دوستانه ، رئيس و مديرعامل بركشاير هاتاوي است. 

وي يكي از موفق ترين سرمايه گذاران در جهان به حساب مي آيد و تا اوت سال 2020 ميلادي 78.9 ميليارد دلار ثروت خالص دارد كه او را به عنوان هفتمين فرد ثروتمند جهان تبديل مي كند.

 

وارن بافت در اوماها ، نبراسكا متولد شد. وي علاقه وافري براي تجارت و سرمايه گذاري در جواني داشت و سرانجام در سال 1947 وارد دانشكده وارتون دانشگاه پنسيلوانيا شد و قبل از انتقال و فارغ التحصيلي از دانشگاه نبراسكا در سن 19 سالگي به تحصيلات خود ادامه داد. او فارغ التحصيل دانشكده بازرگاني كلمبيا شد ، جايي كه او فلسفه سرمايه گذاري خود را پيرامون مفهوم سرمايه گذاري ارزش شكل داد كه توسط بنيامين گراهام پيشگام شد. وي براي تمركز پيش زمينه اقتصاد خود در مؤسسه مالي نيويورك شركت كرد و خيلي زود پس از آن همكاري هاي مختلف تجاري از جمله با گراهام آغاز شد. 

وي در سال 1956 بوفيت مشاركت ، با مسئوليت محدود ايجاد كرد و شركت او سرانجام يك شركت توليد نساجي به نام Berkshire Hathaway را به دست آورد و با فرض نام خود براي ايجاد يك شركت هلدينگ متنوع. در سال 1978 ، چارلي مونگر به بافت بف پيوست و نايب رئيس شركت شد.

 

بافت از سال 1970 به عنوان رئيس و بزرگترين سهامدار Berkshire Hathaway بوده است. وي توسط رسانه هاي جهاني از وي به عنوان "Oracle" يا "غير مجاز مي باشدe" Omaha ياد شده است. وي به دليل پايبندي به سرمايه گذاري با ارزش و دلهره شخصي با وجود موفقيت و ثروت بي حد و حصر ، مورد توجه قرار گرفته است. تحقيقات منتشر شده در دانشگاه آكسفورد ، روش شناسي سرمايه گذاري بافت را به عنوان "مركزگرايي بنيانگذار" تعبير مي كند، كه متمايز با ذهنيت مديران بنيانگذار ، تمايل اخلاقي نسبت به جمع سهامداران و تمركز شديد بر ايجاد ارزش نمايي تعريف شده است.

 

بافت يك نيكوكار برجسته است ، و متعهد شده است 99 درصد از ثروت خود را به علل انسان دوستانه ، عمدتاً از طريق بنياد بيل و مليندا گيتس واگذار كند. او The Giving Pledge را در سال 2009 با بيل گيتس تأسيس كرد ، به موجب آن ميلياردرها متعهد مي شوند كه حداقل نيمي از ثروت خود را اهدا كنند.

 

گذشته از جملات انگيزشي و نمايش هاي بي شماري تلويزيوني در برنامه هاي مختلف خبري ، بافت در فيلم ها و برنامه هاي تلويزيوني متعددي ، مستند و داستاني از جمله وال استريت: پول هرگز نمي خوابد ظاهر شده است. او 10 بار در برنامه چارلي رز مهمان بوده است و موضوع فيلم مستند HBO تبديل شدن به بزرگترين پول ساز جهان در سال 2009 بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۹:۱۹ توسط:احمدي موضوع:

پارتيشن آكوستيك

يكي از انواع آلودگي‌هايي كه در حال حاضر با آن مواجه هستيم، آلودگي صوتي است. متاسفانه با پيشرفت روز به روز زندگي مدرن و ازدحام و شلوغي در شهرها اين آلودگي نيز رشد بيشتري مي‌كند. حتي اگر هنوز در كوچه‌ها و در خانه‌هاي تك واحدي زندگي كنيد، از دست صداي اتومبيل‌ها و ماشين‌ها و ازدحام خيابان‌ها در امان نيستيد. حتي در ساختمان‌هاي بلند و در طبقات بالا هم اين سر و صدا به دنبال شما مي‌آيند چرا كه معمولا اطراف ما را خيابان‌هاي پر از رفت و آمد احاطه كرده‌اند. از طرفي در خانه‌ها هم ديوارها با ضخامت‌هاي نازك و كم ساخته مي‌شوند و شما مدام سر و صداي همسايه‌ها و خانه‌اي ديوار به ديوارتان را مي‌شنويد.يكي از كاربردهاي پارتيشن آكوستيك براي عايق صدا مي باشد.

يكي ديگر از حوزه‌هايي كه سر و صدا و آلودگي صوتي مشكل‌ساز مي‌شوند ادارات و محل كار هستند. در اين فضا عموما كارمندان مشغول به شغل‌هاي خاص خود هستند و به آرامش و سكوت نياز دارند. احتملا آخرين چيزي كه در اين فضا لازم داشته باشيد، سر و صداي مزاحم است. البته لازم به ذكر نيست كه در هر مكان و زماني آلودگي صوتي و سر و صدا براي هر كس ناراحت كننده است. به همين دليل است كه هميشه افراد به دنبال راهي براي حذف اين عامل هستند.

منبع :  https://taav.ir/%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%A2%DA%A9%D9%88%D8%B3%D8%AA%DB%8C%DA%A9-2/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۹:۴۳ توسط:احمدي موضوع: